Deze stoere cortenstalen Wood storage 100 transformeert gestapeld hout in een decoratieve wand. Achter de klapdeurtjes op de bovenste plank bevindt zich een handige opslagruimte.
Deze stoere cortenstalen Wood storage 300 transformeert gestapeld hout in een decoratieve wand. Achter de klapdeurtjes op de bovenste plank bevindt zich een handige opslagruimte.
De decoratieve houtopslag Wood Storage 300 vormt in combinatie met de OFYR Classic een uiterst sfeervol geheel in uw tuin! In deze Woodstorage kunt u circa 3 m³ haardhout kwijt.
Het OFYR assortiment kan normaliter in alle weersomstandigheden buiten blijven staan en hoeft niet afgedekt te worden. Ook deze decoratieve houtopslag is gemaakt van een koperhoudende staalsoort (corten). Cortenstaal staat ook wel bekend als weervast staal. Kenmerkend voor Cortenstaal is enerzijds de bruinoranje roestkleur en anderzijds de lange levensduur. De levensduur is zo lang omdat de eerste corrosielaag verdere aantasting door roest tegenhoudt waardoor schilderen overbodig is geworden en onderhoud dus zeer gering is. Hoe meer u de OFYR gebruikt, hoe mooier hij wordt. Na verloop van tijd krijgt het staal een mooie, natuurlijke patinalaag.
OFYR biedt echte lifestyle objecten. Ook een accessoire zoals deze Wood storage 300 vervult een functie als decoratief object in de tuin, dat een prachtige toevoeging is voor de omgeving waarin het geplaatst wordt.